Logo
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 50,00 € bez DPH a máte dopravu ZADARMO
  1. Úvod
  2. KATRIN
  3. O ZNAČKE
O značke Katrin

O značke Katrin

Značka Katrin

Etablovaná značka Katrin má zastúpenie v celej Škandinávii a Európe, dokopy vo viac než tridsiatich krajinách.

Je súčasťou skupiny Metsä Group, zodpovednej fínskej lesníckej spoločnosti, ktorá vyrába vysokokvalitné výrobky prevažne z obnoviteľného dreva zo Škandinávie. Metsä Group je silným a spoľahlivým obchodným partnerom na nadviazanie úspešných a dlhotrvajúcich vzťahov so zákazníkmi.  

 
Zákazníci a partneri získavajú od značky Katrin skupinu výhod: zabezpečujeme, aby naše vplyvy na životné prostredie, spoločnosť a hospodárstvo boli v dokonalej rovnováhe. 

 
Chceme byť značkou, ktorú si budú zákazníci pamätať vďaka stelesneniu týchto základných hodnôt:
  • Easy (Jednoduchosť) – Zákazníkom pomáhame uzatvárať lepšie obchody jednoduchším spôsobom (ponúkame im totiž užitočné obchodné nástroje a služby na podporu rastu).
  • Insightful (Znalosti) – Na základe našich znalostí trhu poskytujeme prispôsobené riešenia a obchodné príležitosti.
  • Trustworthy (Dôveryhodnosť) – Môžete sa na nás spoľahnúť po všetkých stránkach nášho partnerstva, od výrobku naprieč celým hodnotovým reťazcom. 
​Začiatky
Značka Katrin bola založená v roku 1974 a je prvou značkou výrobkov z papiera používaných mimo domova v Európe. Slovo „Katrin“ má pôvod vo fabrike Metsä Tissue Katrinefors, ktorá vznikla v roku 1765. Fabrika dostala meno podľa ženy jej zakladateľa a je s ňou spätý vznik značky a výrobkov, ktoré poznáme dnes.
 

Zodpovedná lesnícka skupina

Výrobky a riešenia značky Katrin zabezpečuje spoločnosť Metsä Tissue – popredný výrobca obrúskov a papiera na pečenie a prípravu jedla v Európe. Či ste spotrebiteľ alebo profesionálny kupec, Metsä Tissue pracuje na zlepšení vášho zdravia, hygieny a duševnej pohody, či ste doma, v práci alebo si užívate voľný čas. Medzi ďalšie značky patria okrem Katrin aj Lambi, Mola, Serla, Tento a SAGA.
 
Metsä Tissue je súčasťou skupiny Metsä Group, fínskej lesníckej organizácie, ktorá pôsobí na tridsiatich medzinárodných trhoch, má výrobné zariadenia v siedmich rôznych krajinách a zamestnáva zhruba 9 300 ľudí. Má teda silné a spoľahlivé zázemie na zabezpečenie stability a dlhotrvajúcich partnerstiev. 
 
V skupine Metsä Group sa zaviazali, že sa pri všetkej svojej činnosti budú riadiť medzinárodnými princípmi trvalo udržateľného rozvoja a požadovať etické pracovné postupy. Vždy myslia na spoločenské, environmentálne a hospodárske dôsledky svojej činnosti.
 
Pokrývajú celý hodnotový reťazec dreva, od obrúskov a papiera na pečenie, cez kartón, celulózu, drevené produkty, až po dodávky dreva a lesné služby. Je možné zistiť celý pôvod všetkej drevnej suroviny, ktorú spoločnosť používa. Výrobky z obnoviteľných surovín sú nesmierne žiadúce, keďže existuje tuhý boj o prírodné zdroje.

Katrin prináša pocit pohodlia a funkčnosti do verejných toaliet, priemyselných pracovísk, hotelov, škôl, reštaurácií a zdravotníckych zariadení. Inými slovami do lokalít, kde sa ľudia nachádzajú mimo domova.

Hygienické riešenia musia mimo domova čeliť niekoľkým náročným výzvam. Neustály vývoj našich produktov odzrkadľuje rôzne potreby veľkého množstva užívateľov. Riešenia Katrin sú starostlivo plánované, ponúkajú tú správnu rovnováhu medzi ochranou životného prostredia spoločenskou zodpovednosťou a ekonomikou.

Riešenia Katrin zahŕňajú produkty tissue, profesionálne utierky pre utieranie a čistenie, papierové obrúsky, kompatibilné dávkovače a doplnkové vybavenie. Naším cieľom je prenechať menej starostí zákazníkom: naši špecialisti, riešenia a produkty sú vždy poruke.

© Copyright 2020 KATRIN
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk
Spracovanie osobných údajov môžete ovplyvniť úpravou svojich preferencií ochrany súkromia.